Így készül az igazi palóc leves

Így készül az igazi palóc leves

Olyan tartalmas, hogy utána elég palacsintát vagy fánkot sütni, garantáltan nem marad éhes...

Megfőztem néhány szem burgonyát, összedolgoztam a hozzávalókat és már készült is a krumplis pogácsa!

Megfőztem néhány szem burgonyát, összedolgoztam a hozzávalókat és már készült is a krumplis pogácsa!

A maradék gulyásleveshez sütöttem krumplis pogácsát. Jól sikerült, egy szempillantás...

Van otthon néhány alma? Keverd össze a hozzávalókat és már készülhet is a finom kevert süti!

Van otthon néhány alma? Keverd össze a hozzávalókat és már készülhet is a finom kevert süti!

Ha valami finomsággal lepnéd meg a családot, készítsd el ezt az egyszerű és bámulatos...

Rakott kel, ahogyan a nagyi csinálta! Ez a recept egyszerűen tökéletes!

Rakott kel, ahogyan a nagyi csinálta! Ez a recept egyszerűen tökéletes!

Számtalan módon el lehet készíteni, de mi így szeretjük! Nem kell hozzá sok dolog, ezért...

Darálós keksz, egy kis nasi, ez volt a mi gyerekkorunk nagy kedvence!

Darálós keksz, egy kis nasi, ez volt a mi gyerekkorunk nagy kedvence!

Sziasztok! Ma egy kis retro nasit sütöttem. Nem kellett sokat várni, amíg elfogyott!...

Fűszeres, sós páclé recept! Tedd bele a szalonnát, hagyd benne állni 1 napig és csodás vacsorával lepheted meg a családot!

Fűszeres, sós páclé recept! Tedd bele a szalonnát, hagyd benne állni 1 napig és csodás vacsorával lepheted meg a családot!

A szalonna, a lazacikrával és fekete kaviárral ellentétben mindenki számára elérhető. Egy...

Csokoládés diós piskóta, habcsókkal – mennyei és egyszerű süti

Csokoládés diós piskóta, habcsókkal – mennyei és egyszerű süti

Annyira könnyű, mint a pihe! Hozzávalók a tésztához 6 evőkanál liszt 6 evőkanál...

Rakott nokedli sütőben sütve – Nagyon egyszerű étel, mi imádjuk!

Rakott nokedli sütőben sütve – Nagyon egyszerű étel, mi imádjuk!

A legtöbben csak köretnek fogyasztják a nokedlit, pedig így még finomabb! Könnyen...

Diós burkifli - Pillanatok alatt összedobtam, ráadásul finomabb lett, mint a bolti

Diós burkifli - Pillanatok alatt összedobtam, ráadásul finomabb lett, mint a bolti

Bolti leveles tésztából nagyon egyszerű és olcsó! Hozzávalók: 2 csomag 500 g-os...

Osztrák sajtos nokedli Ammerländer Tilsiter sajttal

Osztrák sajtos nokedli Ammerländer Tilsiter sajttal

Az osztrákok kedvenc „síelős” fogásának megkóstolásához nem kell feltétlenül...

Tepsis karaj póréval, fetával és baconnel

Tepsis karaj póréval, fetával és baconnel

Szaftos hús, szaftos krumpli... Az egyik kedvenc receptemet mutatom meg nektek...

Halloween pizza

Halloween pizza

„Szellemes” és finom Miért ne lehetne ünnepelni a Halloweent? Gyerekcipőben jár...

Csokis-mascarponés brownie

Csokis-mascarponés brownie

Ezúttal a brownie mascarpone koronát kapott, hogy még ellenállhatatlanabb legyen. Végy...